Заклад дошкільної освіти (Дитячий садок) «Смерічка»
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Матеріально - технічне забезпечення

 Площа земельної ділянки — 0,1014га . Територія частково огорожена.

   Будівля дошкільного закладу знаходиться в пристусованому приміщенні,загальною площею 160 кв.м.

   На території закладу є 1 ігровий майданчик з природнім покриттям, які обладнані: ігровими спорудами, тіньовою альтанкою.

   Заклад  дошкільної освіти  має– ігрову ,групову та спальню кімнати,зал. 

    Будівля дошкільного навчального закладу, територія відповідає  санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів та утримуються в належному стані.  

    Приміщення харчоблоку Яблуницького ЗДО відповідає вимогам «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів » , Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  від 24.03.2021 року № 305.  Харчоблок облаштований електроплитою з духовою (1шт.), , електронними  вагами 1шт.), електромясорубкою.  Крім того, встановлена  1металева ємкість для миття посуду. Все обладнання в робочому стані, своєчасно проходить перевірку спеціалістом.. В приміщенні  розташовано 2 холодильники для зберігання продуктів і продовольчої сировини. Все холодильне обладнання промарковане, використовується за призначенням, оснащено термометрами для контролю температурного режиму при зберіганні продуктів харчування.

    Харчоблок забезпечено достатньою кількістю кухонного посуду, інвентарю, який промарковано та використовується за призначенням. Всі інженерні системи харчоблоку — каналізаційна  в робочому стані. Генеральне та щоденне прибирання проводиться за встановленим графіком, з миючими засобами, які внесені до єдиного реєстру  МОЗ України та мають позитивний висновок  Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України (сертифікати в наявності).

    Оформлення групового приміщення, кімнати для індивідуального навчання є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам. Групова кімната, коридор, світлих кольорових відтінків, підібрані декоративні сучасні елементи для оформлення інтер’єру. У   коридорі розташовані стенди, що розкривають напрямки роботи закладу, виставки малюнків, фотовиставки, розміщені інформаційні куточки.

 

Забезпечення закладу технічними засобами навчання.

   Всі технічні засоби знаходяться у вільному доступі для педагогів та використовуються в роботі з дітьми , їх застосування роблять процес пізнання цікавим, творчим, яскравим як для дітей, так і для педагогів.

 Ноутбук дошкільного закладу підключені до системи Інтернет.

Ноутбук - 1

Телевізор -2

Принтер –1

        Згідно типового проекту ЗДО, до складу групових приміщень входять приймальні кімнати з індивідуальними шафами для одягу дітей та полицями для взуття; ігрова кімнати з набором меблів, та осередками предметного розвивально – ігрового середовища, спальня та санітарно-побутові приміщення. Всі приміщення групової  кімнати  в повній мірі відповідають санітарним, педагогічним, естетичним вимогам.  Групове приміщення обладнано ростовими меблями, сантехнікою,  також наочно-дидактичними посібниками, художньою літературою,  іграшками, тощо.

      Забезпечення дошкільного закладу сучасними навчально-наочними посібниками та іграшками здійснюється відповідно до Примірного переліку ігрового та навчально — дидактичного обладнання для ЗДО.

 

Логін: *

Пароль: *