Заклад дошкільної освіти (Дитячий садок) «Смерічка»
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Готовність дитини відвідувати дитячий садок

 

Багатьох батьків, які замислюються про те, щоб почати водити дитину в дитячий сад досить сильно хвилює питання про те, чи готовий їх малюк до дитячого садка.

Як же, насправді, визначити, чи готова дитина до дитячого садка?

По-перше, батьки можуть почати планувати похід малюка в дитячий садочок тільки після того, як він навчитися добре розмовляти, для того, щоб вміти донести свої потреби і переживання до дорослих. У такому випадку, дитину буде розуміти не тільки мама, але також і вихователь у дитячому садку.

По-друге, якщо Ваш малюк дуже любить спілкуватися і грати з іншими дітками, то його варто віддати в дитячий садочок.

По-третє, до того, як вести крихітку в дошкільний заклад необхідно навчити його їсти ложкою, користуватися краном з водою, ходити на горщик і одягатися з незначною допомогою. Ці навички дуже важливі в дитячому саду, оскільки діток у групі більше двадцяти, а вихователь або нянечка всього одна.

По-четверте, дитину можна віддати в дитячий садок тільки в тому випадку, якщо його меню вже досить різноманітне і в його раціон вже давно введені різні кашки, супи, молочні, м’ясні та рибні страви.

По-п’яте, дитині буде однозначно складно в дитячому садку, якщо він не може всидіти на місці, хоча б 15 хвилин, а також не любить слухати чи робити щось своїми руками.

По-шосте, Ваш малюк готовий до дитячого садка, якщо він вже досить самостійний і може якийсь час побути без уваги дорослих, самостійно себе зайняти і розважити.

По-сьоме, дитину можна пробувати водити в дитячий сад в тому випадку, якщо він в змозі досить довгий час залишатися без батьків.

Також перед походом у дитячий садок дуже важливо адекватно оцінити стан здоров’я дитини на предмет того, чи немає у нього відхилень в роботі нервової системи, не виявляється чи психосоматика, а також, чи немає інших протипоказань за станом здоров’я.

Крім цього, дитина не зможе нормально відвідувати дитячий садок у тому випадку, якщо у нього присутня харчова алергія або є проблеми із зором або слухом.

Саме тому, приймаючи рішення віддавати дитину в дитячий садок, необхідно, в першу чергу, оцінити його готовність до цієї події, з перелічених вище пунктів

Логін: *

Пароль: *